/Files/images/objd/Рисунок1.jpg

Добрі поради від МНС (зима)

Добрі поради від МНС (весна - літо - осінь)

Безпека дитини влітку

У дошкільному закладі проводиться планомірна робота із створення безпечних умов для життєдіяльності дітей. Малі форми та споруди на ігрових майданчиках відповідають санітарно-гігієнічним вимогам і безпечні у використанні. У групових кімнатах меблі закріплені. В методичному кабінеті створена бібліотека методичної та художньої літератури з питання безпеки життєдіяльності дітей, для педагогів проводились сезонні консультації з попередження дитячого травматизму. У групах оформлені тематичні куточки з БЖД. З дітьми регулярно проводились бесіди, рухливі, дидактичні та сюжетно-рольові ігри спрямовані на вироблення навичок практичних дій під час виникнення надзвичайних ситуацій. У квітні (травні), проводиться тиждень БЖД. В результаті проведеної роботи в дошкільному закладі за останні роки не було зафіксовано жодного випадку травматизму.

/Files/images/objd/83902694_1329924877_bezpeka.jpg