Здійснює методичну роботу вихователь-методист Козак Юлія Миколаївна.

Методичний кабінет ЗДО здійснює методичне інформування педагогів, працює над створенням системи заходів, спрямованих на розвиток творчого потенціалу вихователів, упровадження досягнень ефективного педагогічного досвіду, інноваційних методик та забезпечення особистісно орієнтованої освіти.

Оскільки в ЗДО функціонують групи спеціального призначення для дітей з вадами мовлення, одним із завдань методичної служби є надання методичної допомоги педагогам щодо створення навчально-матеріальної бази та міні-методичних кабінетів учителів-логопедів, планування корекційної та загальноосвітньої роботи з дітьми, налагодження взаєморозуміння і співпраці вчителя-логопеда, вихователів, музичних керівників та батьків. Для цього у ЗДО було створено відповідні умови:

- традиційно проводяться «малі педради», роботу яких спрямовано на вирішення питань, зважаючи на індивідуально-типологічні особливості вихованців;

- педагогами розроблені чіткі перспективні плани роботи;

- планомірно проводиться робота щодо покращення матеріально-технічної бази дошкільного закладу;

- робота з організації освітнього процесу має науково-методичний і пошуковий характер, побудована на діагностичній основі.