Дбаємо про безпеку дітей та надаємо підтримку

Українська IT-компанія FIlancy Marketing на своєму каналі в YouTube презентувала мультфільм для дітей про те, навіщо потрібна сирена і як діяти під час обстрілів.
У цей час важливо зберегти найцінніше– наших дітей. Дітям будь-якого віку дуже важливо відчувати безпеку. Безпека під час війни починається з обізнаності. Команда психологів та відеоредакторів розробила відеоролик, який розповідає найменшим, що таке сирена, як знайти безпечне місце в будівлі під час обстрілів, що взяти із собою в укриття,– анонсували ролик його творці.– Подібні анімації мали величезний успіх у дітей різного віку в Ізраїлі за часів останніх воєн".
Автори зазначили, що навчальне відео було створено з урахуванням психології українських дітей та ситуації у країні.